ФорумМагов-Познание Магии-Орден Грааля Миров(ОГМ)
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
возникли проблемы с основным адресом angraal.com? зеркало grail.forum2x2.ru
для связи с Вултуром vulture-henig@mail.ru
 
ФорумПорталПоискРегистрацияВход

 

 Магія води (українська стихійна магія)

Перейти вниз 
Участников: 4
АвторСообщение
Ravencrow
Неофит
Неофит
Ravencrow


Мужчина Сообщения : 45874
Опыт : 53200
Дата регистрации : 2014-08-23
Возраст : 27
Откуда : angraal.com

Магія води (українська стихійна магія) Empty
СообщениеТема: Магія води (українська стихійна магія)   Магія води (українська стихійна магія) I_icon_minitimeЧт Фев 26, 2015 12:20 am

Ефект текучої води.

В стародавній українській духовній традиції багато архетипів зв’язано з текучою водою, і це не випадково. Дійсно, вода може забирати із собою інформацію, вона тече, до всього торкаючись і ніде не затримується. За допомогою води, що тече, лікували душевнохворих, лікували від тяжких депресій, знімали печаль та тугу, привороти та зурочення.

Навіть тоді, коли людина сидить біля широкого потоку води, вона почуває себе спокійно, врівноважено. В воді розчинена суть усього Всесвіту, цей світ сам народився з світового океану. Вода в невеликій кількості знайдена, навіть, в космічному пилу. Вода, що тече, дуже сильно насичується космічними енергіями, енергіями Землі-Матінки, тим самим створюючи власне біополе. Чим сильніше та швидше потік, тим сильніша його аура. Під дією цієї сили гармонізуються біополя всіх живих організмів, що знаходяться біля води.

Розглянемо декілька методів роботи з текучою водою.

Усі ми можемо спостерігати, як сонце або місяць, відбиваючись в річці, створюють світову доріжку. Концентрація енергії на доріжці активно підсилюється в декілька разів у відношенні до людини, що її спостерігає. Ідеально, як що на поверхні річки або моря є легкі брижі від вітру. Світова доріжка буде повністю блищати. Дивитися треба, не фокусуючи увагу, погляд повинен повільно плисти від початку доріжки до обрію. Виникає почуття повного розчинення в потоці світла. Бажано,щоб світило (сонце або місяць) сходило або заходило. Дуже добре плисти по цій доріжці назустріч світилу, але потрібно бути обережним, можна загубити почуття реальності та заплисти дуже далеко. Подібна практика дозволяє насичуватись не тільки енергіями сонця та місяця, але й розвивати паронормальні здібності. Запорозькі характерники використовували цю методику для різноманітних магічних практик, в тому числі, для спілкування з Предками і Богами, оскільки світові доріжки – це брами в інші світи.

Коли у Вашому житті наступає чорна смуга і вона на довго затягнулася, коли у Вас не вистачає сил зробити потрібний крок, коли на ваші плечі навалюється купа проблем, спробуйте звернутися до текучої води. Знайдіть джерело з чистими берегами, без болотяної рослинності, виберіть потрібний день – понеділок або п’ятниця, нічого не плануйте, не забивайте голову різними проблемами. Прокиньтеся вдосвіта, з першими півнями, не вмивайтеся, осмислюючи свої проблеми, подумки одягаючи їх собі на ноги, та повільно ідіть до джерела. Ваші ноги почнуть ставати почнуть ставати ще важчими. Коли Ви прийдете до джерела, зверніться до Землі-Матінки з проханням прийняти Вашу інформацію, Ваші проблеми і перетворити їх в енергію життя та гармонії. При цьому ваші ноги почнуть ставати легкими, а тіло буде відчувати вібрації які ідуть від Землі-Матінки.

Потім перейдіть на другий бік джерела, поверніться до нього та подякуйте землі та воді за допомогу. Після цього ідіть до дому і до ранку ні з ким не розмовляйте.

Сновидіння відіграють значну роль в житті людини, можуть змінювати його в той чи інший бік. Якщо Вам наснився поганий сон, опустіть руки під проточну воду і розкажіть їй цей сон. Вода віднесе негатив від Вас. Якщо в родині виникли суперечки, можна піти до річки удвох, по черзі розмовляти з річкою, не перебиваючи один одного та не сперечаючись, розповідати їй про свої сімейні проблеми. Приходити до річки та повертатися до дому треба не розмовляючи. З наступного ранку Ви починаєте Ваше родинне життя з нового аркушу.
Вернуться к началу Перейти вниз
Ravencrow
Неофит
Неофит
Ravencrow


Мужчина Сообщения : 45874
Опыт : 53200
Дата регистрации : 2014-08-23
Возраст : 27
Откуда : angraal.com

Магія води (українська стихійна магія) Empty
СообщениеТема: Re: Магія води (українська стихійна магія)   Магія води (українська стихійна магія) I_icon_minitimeЧт Фев 26, 2015 12:27 am

Єднання із стихією води.

Вода грає велику роль в житті нашого Всесвіту, вона є його материнською утробою. Вода, як і наш Всесвіт, має жіночий початок, також вона має властивість запам’ятовувати та вмикати програми зародження та розвитку життя. Людина, котра вміє слухати воду, відчувати себе частиною стихії води, вміти з нею спілкуватися та працювати, може придбати дар текучості, вміння вирішувати різні конфлікти, або внутрішні, або зовнішні. Ця людина буде, як вода обтікати та заповнювати своєю увагою усі форми подій, що відбуваються навколо. Також людина придбає дар ясновидіння, стрімкого розвитку інтуїції, оскільки відбиває в собі минуле, сьогодення та майбутнє. Характерники вміли розмовляти з водою, керувати водною стихією та налаштовувати її до себе в помічники та спільники. Вода не любить насильства, на кожну агресію вона відповідає агресією. Тому до води треба відноситися бережно, як до коханої жінки.

Хочемо запропонувати вам один спосіб налаштування на стихію води, як завжди максимально наближений до нашого життя. Сідайте зручніше, щоб вам ніхто не заважав, при бажанні можна увімкнути записи звуків природи з шумами моря, річки, водоспаду тощо. В руках у вас склянка з водою. Закрийте очі, уявіть,що ви сидите на скелі на березі океану, моря або великої річки. Дихайте морським або річковим повітрям, розчиняючись з ним, заповнюючи не тільки легені, але й усе тіло цією вологою. Потім постарайтеся повністю розчинитися у воді. Верніться у своє тіло і повністю відчуйте його кордони, уявіть собі, що на обрії встає сонце, відчуйте його теплі промені. Почуйте, як стукає ваше серце, відчуйте пульс в кінчиках пальців рук та ніг. Удари вашого серця – це хвилі Світового океану. Морське або річкове повітря, яке наситило вас, нагрівається від кіпчика до кінчиків пальців рук та ніг. Океан навколо вас перетворюється в окріп, ви перетворюєтеся на пару. Вас піднімає в простір, де ви остигаєте і починаєте випадати дощем, снігом, росою в океан, гори, ліс та швидкими потоками рухаєтесь до своєї скелі. Коли досягнете її, відчуйте корені рослин, що там ростуть та по ним підійміться на самий верх, всотуючи в себе саму скелю. Ви самі стаєте цією скелею. По завершенні процесу треба випити воду з склянки повільно та з насолодою. Працювати з стихією краще по понеділкам та п’ятницям. Не можна працювати, коли Місяць проходить під знаками Козерога, Лева, Скорпіона, можна працювати, коли Місяць проходить під Раком, Тільцем, Водолієм, Терезами.
Вернуться к началу Перейти вниз
Ravencrow
Неофит
Неофит
Ravencrow


Мужчина Сообщения : 45874
Опыт : 53200
Дата регистрации : 2014-08-23
Возраст : 27
Откуда : angraal.com

Магія води (українська стихійна магія) Empty
СообщениеТема: Re: Магія води (українська стихійна магія)   Магія води (українська стихійна магія) I_icon_minitimeЧт Фев 26, 2015 12:27 am

Розігнати хмари.

Знаходимо зручну поляну або пагорб, стаємо в центр, входимо в енергетичний потік. Ваші долоні на рівні грудей, звернуті до неба. Уявляємо промені сили, що йдуть від долонею до неба. Через деякий час відчуєте в долонях легкий поштовх - це зворотній сигнал, відбитий від хмар. Ви починаєте обертатися проти годинникової стрілки. Читаємо молитву до рідних Богів, або замовляння наступного змісту: «Хай впаде остання крапля, хай гряне останній грім, хай перестане небо литися проливним дощем. Дощ я люблю, тільки краще сила сонця розгонить хмари». Таким чином ви можете вплинути на зміни в погоді, розігнати хмари.

У багатьох арійських народів вода стояла в хатах біля дверей, зверху висів дзвоник. Коли хтось заходив до хати, вода як дзеркало відбивала ауру людини, знімаючи з неї відбиток перших відчуттів, думок, емоцій. Звуки дзвіночка руйнували цю психоматрицю. Людина, що заходила з поганими намірами, обеззброювалася.
Вернуться к началу Перейти вниз
Ravencrow
Неофит
Неофит
Ravencrow


Мужчина Сообщения : 45874
Опыт : 53200
Дата регистрации : 2014-08-23
Возраст : 27
Откуда : angraal.com

Магія води (українська стихійна магія) Empty
СообщениеТема: Re: Магія води (українська стихійна магія)   Магія води (українська стихійна магія) I_icon_minitimeЧт Фев 26, 2015 12:27 am

Вода замовляння.

Замовлена вода для характерників була невід’ємною частиною їх життя. Замовлена вода має той же механізм дії, що й вода освячена. Цей механізм дії передбачає нейтралізацію негативної інформації в самій воді, а після застосування нейтралізується негативна енергія як в організмі людини, так і довкола нього. Така вода добре засвоюється організмом. Єдиною різницею між освяченою і замовленою водами, є те, що одна зазвичай має загальну дію, а друга – вибіркову.

Замовлена вода не може бути панацеєю від усіх хвороб, від смерті вона не лікує. Але може бути тією копною сіна, що як би знав, де впав то соломки підстелив. Не можна, наприклад, за допомогою такої води вирішити проблеми кармічного характеру, але можна ослабити дію негативної сторони долі, що дасть вам час та сили для прийняття правильних рішень завдань, котрі ставить перед вами ЖИТТЯ-РОД.

Для всіх земель, де тисячоліттями проживали арійські народи, змішуючись своїми біополями з геомагнітним полем землі, існують єдині добові години, коли має місце максимальна позитивна взаємодія біополів живих істот з геомагнітним полем землі.

Ці години не залежать від географічних координат. Має значення тільки зміна дня та ночі - з 7 до 8, 9-12, 15-16, 20-21 ,23-24.

Пропонуємо самий нескладний та розповсюджений спосіб замовляння води:

Набираємо в потрібний час воду, посуд ставимо на ліву долоню, опустити в воду кінчики середніх пальців правої руки. Читаємо замовляння, щоб дихання ледь-ледь торкалася води, одночасно уявляємо, що посуд заповнюється зцілюючою силою. Після прочитання ви відчуєте кома, що вода всотала усі ваші думки та бажання. Навіть посуд з водою стає трохи важчим, це може відчути стороння людина.

Замовлену воду треба пити 7, 14, 21, 28, а ще краще 40 днів. Пити треба по стакану в ранці та вечері натщесерце .Замовляння можна застосовувати до усіх видів води, що описувались в попередніх статтях. Щоб вода не губила своєї сили, посуд з водою треба брати та передавати тільки робочою рукою.

В зимовий час читають замовляння о півдні або після заходу, в літку – в зворотному напрямку. Час вважається від рівнодення до рівнодення. Якщо ви бажаєте звільнитися від хвороб, зурочень, бідності то замовляння читають на ущербний місяць, а на молодика підсилюють життєвий позитив (здоров’я, кохання, вдача). Можна читати три рази, по закінчені кажуть ОМ.

Замовляння мають силу коли вони спадкові, від старшого до молодшого. Якщо замовляння береться з книги, то його треба переписати не менше трьох раз. При читані замовляння промовляється тільки ім’я, бо в Вишньому Світі знають, хто є хто. Начитану воду не можна проливати, або щоб її пила інша людина, інакше вона губить свою силу. Перед застосуванням вода повинна бути непочата.

Людина, яка читає замовляння має бути повністю сконцентрована на своєму завданні. Не замовляйте воду для людини, до котрої ви негативно відноситесь, бо можете нашкодити і їй, і собі. Читають по пам’яті, з усіма знаками препинання. В залежності від напрямку замовляння, читають виразно або монотонно. Краще працюють замовляння, коли чоловік читає на жінку, далі, коли жінка на жінку, далі жінка на чоловіка, найгірше, коли чоловік на чоловіка. Забороняється замовляти вагітним, крім тих випадків, що пов’язані з народженням. Бажано не замовляти людині, що є вашою тезкою, бо можна перехопити чужі проблеми на себе. Коли працюєте з двійнятами або близнюками, треба починати зі старшого.

Читають замовляння обличчям на схід. Як що це в денний час, дивіться на сонце, якщо ввечері – то захід. Небажано читати на великі свята (сонцестояння, рівнодення тощо). По закінченні читання треба тричі подути на воду, тим самим фіксуючи інформацію, потім тричі сплюнути через ліве плече, розриваючи свій зв'язок з водою, наприкінці кажуть ОМ. Перед початком процесу треба звернутися до Богів та Предків.Взаємодія холодної зброї та води в характерницькій практиці.

З давніх часів козацькі характерники використовували холодну зброю для лікування. Вона мала ритуальне, магічне значення. Застосування зброї з магічними цілями було дуже втаємниченим, оскільки офіційна церква боялася характерників та засуджувала їх, як Богопротивних дияволопоклонників. Пропонуємо вам методику виготовлення та застосування «залізної води».

Ця вода вироблялося за допомогою козацької бойової холодної зброї (шаблі, ножі). В нашому випадку можна використовувати замовлені ножі. Їх леза загартовували у вогні, а потім, розпеченими, опускали в воду. При цьому промовляли магічні замовляння. Такою водою лікували пропасницю, навіювання. Нею поїли знесилених, тяжкопоранених козаків, що втратили багато крові. Тією водою, з домішками іржі, лікували від болю у печінці, туги-нудьги. На ній, ще гарячій готували настої з трав, при цьому воду не варили, бо вона втрачала цілющість. Така вода повинна була зігріватися від розпеченого заліза. Вважалося, що вона відвертає нечисту силу, тамує жорстокість ворога. Жінка, що вмивалася водою, в якій козацька шабля охолоджувалася, уникала татарського полону. А коли ж ні – то ніде рабою не була. Найкращій приклад – Роксолана. Пропонуємо Вам кілька старовинних козацьких рецептів:

- Рецепт для живлення застарілих ран:

Взяти жменю трави безсмертника піщаного в період молодого місяця. Розпалити ватру, кинути в неї полин – чорнобильник, потім нагріти на вогні лист заліза. Розтертий безсмертник розкласти на ньому, а коли трава стане попелом, просіяти та змішати з невеликою кількістю залізної води та маслом оливи. Прикладувати до рани двічі на день.

- Рецепт для лікування анемії:

Чотири жмені перемелених жолудів з дуба , старішого 25 років перемішати з півлітрою залізної води. Вмістити в півлітрову банку і виварити до половини. Додати 3 столові ложки липового меду. Вживати 3 на день по чайній ложці перед їжею.

- Рецепт від нервових зривів:

Одну жменю сухої айстри ромашкової, або дико дикої, залити 200 мл гарячої мідної води (готують як і залізну). Настояти пів години. Вживати за необхідністю. На Січі цю воду давали визволеним з полону козакам.
Вернуться к началу Перейти вниз
Comet
Претендент
Претендент
Comet


Мужчина Сообщения : 2879
Опыт : 6863
Дата регистрации : 2012-10-27
Откуда : Варшава, Польша

Магія води (українська стихійна магія) Empty
СообщениеТема: Re: Магія води (українська стихійна магія)   Магія води (українська стихійна магія) I_icon_minitimeПн Мар 02, 2015 1:55 pm

Проблема в том, что прочитать статью смогут меньшая половина форумчан. Поэтому не стоит удивляться малому количеству ответов. На руЦком бы выложить. Нашел кое что полезное для себя, хотя прочитал и не все, потому как читать на украинском могу не очень.
Вернуться к началу Перейти вниз
Miledi Black
Форумчанин
ФорумчанинЖенщина Сообщения : 3595
Опыт : 7098
Дата регистрации : 2014-01-13

Магія води (українська стихійна магія) Empty
СообщениеТема: Re: Магія води (українська стихійна магія)   Магія води (українська стихійна магія) I_icon_minitimeВт Мар 03, 2015 5:17 am

Соглашусь с deadman's gamble тяжело читать
Вернуться к началу Перейти вниз
Ravencrow
Неофит
Неофит
Ravencrow


Мужчина Сообщения : 45874
Опыт : 53200
Дата регистрации : 2014-08-23
Возраст : 27
Откуда : angraal.com

Магія води (українська стихійна магія) Empty
СообщениеТема: Re: Магія води (українська стихійна магія)   Магія води (українська стихійна магія) I_icon_minitimeВт Мар 03, 2015 5:20 pm

Перевода не было, поэтому пришлось выложить в таком виде
Вернуться к началу Перейти вниз
DOV
Друг
Друг
DOV


Мужчина Сообщения : 542
Опыт : 3519
Дата регистрации : 2015-02-02
Возраст : 43

Магія води (українська стихійна магія) Empty
СообщениеТема: Re: Магія води (українська стихійна магія)   Магія води (українська стихійна магія) I_icon_minitimeВт Мар 03, 2015 5:24 pm

Гугл довольно хорошо переводит.
Вернуться к началу Перейти вниз
DOV
Друг
Друг
DOV


Мужчина Сообщения : 542
Опыт : 3519
Дата регистрации : 2015-02-02
Возраст : 43

Магія води (українська стихійна магія) Empty
СообщениеТема: Re: Магія води (українська стихійна магія)   Магія води (українська стихійна магія) I_icon_minitimeВт Мар 03, 2015 5:31 pm

Цитата :
спосіб налаштування на стихію води...

Инетресно, люди которые ето пишут имеют вообще понятие о стихиях?

Вернуться к началу Перейти вниз
Спонсируемый контент

Магія води (українська стихійна магія) Empty
СообщениеТема: Re: Магія води (українська стихійна магія)   Магія води (українська стихійна магія) I_icon_minitime

Вернуться к началу Перейти вниз
 
Магія води (українська стихійна магія)
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
ФорумМагов-Познание Магии-Орден Грааля Миров(ОГМ) :: Магия. Эзотерика. Оккультизм :: Другой Мир-
Перейти: